Høsten er her

vilmaHØSTEN er her i all sin fargesprakende prakt, og greyhounden nyter forfriskende luft og, ikke minst, jakten på virvlende høstløv! Samtidig blir det tidligere kvelder og mer innetid… en tid vi kanskje kan bruke til å være litt kreative!? Redaksjonskomiteen er i gang med årets GREYHOUNDEN og vi ønsker oss, som alltid, innlegg og bilder til bladet – olesen.lise@gmail.com ! Annonser står selvfølgelig på vår ønskeliste, og trenger du hjelp til oppsett så send bilder, tekst, evnt. forslag til bakgrunn, farger etc. til Stepanka  – step@tsjekkisk.no  , hun fikser resten for deg (helside 200,-  dobbeltside 300,-)!

Valgkomiteen trenger også innspill, den må nå forberede seg til generalforsamlingen’16 der det er flere «ledige stillinger»! Kanskje finnes det noen blant medlemmene som har lyst til å bidra i klubbens styre/komiteer, i så tilfelle er det bare å si ifra til Åge –  gjag@online.no !

Jeg ønsker alle, på 2- og 4, en STRÅLENDE HØST,

med vennlig hilsen Lise/leder NGK